Nejčastější chyby žen při odličování nám prozradila zkušená kosmetička: Toto už víc nedělejte!

Čistá pleť je základem pro její zdraví a vitalitu. Navíc, pokožka obličeje je neustále viditelná a její nedostatky dokážou napáchat škody na sebevědomí v každém věku. Vyzkoušeli jsme za vás ošetření, které naše chyby napravuje a které čistí pokožku. Tento test byl připraven ve spolupráci s Klinikou Zdraví v Žilině.

Správné čištění pleti + jak napravit chyby? Zjišťovali jsme a vyzkoušeli za vás, podívejte se na video
Ať už je naše pleť mastná, suchá, smíšená, citlivá nebo problematická, každá z nás bojuje s nečistotou pleti a uděláme vše možné i nemožné, abychom její vzhled zlepšili. Základem je ovšem zajistit, aby byla především dokonale čistá. A právě proto jsme se rozhodli vyzkoušet podpůrné ošetření pleti systémem Hydra Beauty na Klinice Zdraví, který se zaměřuje na ucpané póry, kožní parazity a hloubkovou nečistotu. Ptali jsme se také, jaké chyby dělají ženy nejčastěji při čištění a odličování pokožky. Budete překvapené, podívejte se na videoreportáž přímo ze zákroku:

Jedná se o neinvazivní a bezbolestné ošetření, které je vhodné pro všechny typy pleti a lze je provádět během celého roku. Je také vhodné i pro velmi citlivou pleť, proto se nemusíte obávat nežádoucí reakce. Po absolvování ošetření Hydra Beauty je pokožka krásně vyčištěná, hydratovaná a vyživená. Toto ošetření je zlatým standardem pro péči o pleť. Při pravidelném opakování je pleť zdravější, vyživená a výrazně se zpomaluje její stárnutí.

Ošetření bylo příjemné a trvalo necelou hodinu. Během ošetření jsem si navíc příjemně odpočinula a moje pleť byla krásně svěží. S výsledkem jsem spokojená a ráda si ho zopakuji. Jizvy po akné jsou více než jen estetický problém a dokážou potrápit mnoho žen, ale i mužů. Vyzkoušeli jsme za vás i zákrok na korekci jizev pomocí CO2 laseru – vše jsme zachytili krok za krokem v tomto videu, podívejte:

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram