Věděli jste, že ve střevech máte uložený druhý mozek? Skutečně to není nesmysl

Opravdu pohoda v břiše znamená jednoznačně pohodičku i v hlavě. Nervové buňky, které se nacházejí ve střevech, ovlivňují náladu i zdraví. V břiše se dokonce nachází velmi mnoho nervových buněk, dokonce se říká, že je jich zde více, než v míše. I když se budeme snažit být v pohodě, přece jenom na mladší vzhled to nepůsobí.

Co dělat když máte problémy s postavou nebo pletí

Bezpochyby pro zdravou kůži jsou důležité živiny jako omega-3 mastné kyseliny. Ty nalezneme ve lněném semínku, rybím nebo dýňovém oleji, v oříškách atd. Nesmí chybět zinek, vitamíny a další zdraví prospěšné látky. Jenomže i to je nedostačující, když se věk přehoupne do doby, kdy je všechno tak trochu jinak. Změny se začínají viditelně projevovat na místech, kde kůže přestává být pružnou. Na jednu stranu by vás mohlo potěšit, že to nepotkalo pouze vás a že existuje v současné době efektivní řešení, které vás vrátí o pár let zpátky. Samozřejmě pouze vzhledově, ale o to jde.

Místo kde vám pomohou

Tentokrát se podíváme za dveře kliniky estetické medicíny v Praze. Co se zde vlastně dělá a kdo za tím vším stojí. Klinika má každoročně velké úspěchy právě v této oblasti, kdy pomáhá klientům získat to, co vlastně již ztratili nebo ztrácí. Věk tady ani moc roli nehraje, protože problémy mohou potkat každého a v jiném rozsahu. Pracují zde lékaři a odborní specialisté, kteří se zaměřují na konkrétní problém, díky čemuž skvěle umí poradit a pomoci. Za pomoci velmi zajímavých metod a technik klienti odchází naprosto spokojeni.

Nejčastější úpravy

  • Problémy mají lidé s postavou, a tak se zde mohou dočkat skvělé podpory a formování postavy, což samozřejmě opět přináší jisté výhody.
  • Lifting obličeje se provádí za pomoci různých technik, ale jedno je jisté, že za použití nití vydrží efekt vypnutého obličeje i několik let. Nitě jsou samozřejmě vstřebatelné a nejsou vidět.
  • Upravují se zde například i rty, jejichž efekt je naprosto skvělý. Výplň rtů tvoří kyselina hyaluronová, která podpoří efekt plných, a smysluplných rtů. Výhodou je, že pokud se nebudete cítit s modelací v pohodě, dá se i trochu tekutina upustit, aby se každý cítil dobře.
  • Oční víčka potrápí klienty asi nejvíce. Mnohdy je to v takovém rozsahu, že je třeba zasáhnout co nejdříve, protože se již jedná o zdravotní problém. Plastika očních víček je skutečné řešení a navíc řezy jsou vedeny tak, že je ani neuvidíte. Proto jste na estetické klinice, která se soustředí i na to, aby zákrok byl co nejméně vidět po stránce operativní, ale na druhou stranu aby byl viditelný navenek.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram