Vybrat si trendy kabát, který vám typově i opravdu sedne a sluší, má své zásady: Myslete na rady módní stylistky!

Jak vybrat kabát? Toto jsou trendy pro tuto zimu. Máte už i vy ten svůj vysněný nebo stále jen hledáte? My vám poradíme…

TOP trendy kabáty pro tuto sezónu
I když se módní trendy pořád mění, přesto je kabát ten kus v šatníku, který z ní nikdy nevyjde. Přirozeným přáním každé ženy je cítit se v kabátu příjemně a zároveň dobře vypadat. Než se vydáte na lov zimního kabátu, zvažte pár rad.

Co si budeme říkat, kabát je prostě must have vašeho šatníku pro pozdní podzim a celou zimu. Přibližně třetinu roku, než u nás vládne chladné počasí, vás každý vidí a potkává právě v něm.

A proto, pokud vám kabát dobře sedne, vy se budete cítit dobře, a přesně tak vás bude vnímat i okolí. Můžete působit sexy, elegantně, sebevědomě, trendy, ale také sportovně či ležérně.

Kabát se hodí ke všemu
Kabát je univerzální kousek, který by měla vlastnit opravdu každá žena. „Kabát se hodí jak ke kalhotám, tak k sukni, ale i šatům a je snadno kombinovatelný s různými styly, kousky a pro různé příležitosti.

Kabát vypadá výborně ke všemu, ik různým typům bot a doplňků. Samozřejmě to ale závisí na střihu, povrchové úpravě a odstínu,“ řekla módní stylistka Andrea Ziegler.

Zkombinovat letní šaty a zimní svetr? Ale ano, pojďte do toho! Řadí módní stylistka
Jaký materiál zvolit?
Kvalitní kabát poznáte podle materiálu příjemného na dotek, ze kterého netrčí žádné nitky a na ramínku nebude vykrčený. Měl by obsahovat vysoký podíl přírodních materiálů, které vás zahřejí i v tuhé zimě. Některé kabáty jsou navíc i podšity kvalitní termo vrstvou pro spolehlivé zabezpečení tepelné pohody.

V obchodech nyní dominují kabáty, které ale připomínají šustičkovou bundu. „Jsou prošívané, dlouhé, tlustší. I tento materiál je vhodný na zimu a opravdu vypadají velmi moderně,“ uvedla postřeh stylistka.

Vyberte si střih, který vám sluší
Ikonický, stále trendy a zároveň nestárnoucí klasika je tvídový kabát. In jsou také volné střihy, nebo u žen je stále mimořádně populární i áčkový paletkový střih. „Často jde o univerzální střih, který se hodí více ženám, ale závisí to na délce ale i barvě,“ říká stylistka.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram