Jak se zbavit celulitidy? Vyzkoušeli jsme metodu, díky které můžete ještě zhubnout: Funguje?

Pro pomerančovou kůži se trápí nejedná žena. Celulitidou často trpí i mladé a štíhlé ženy, jelikož na ni téměř vůbec nemá vliv cvičení, váha ani věk. Vyzkoušeli jsme za vás ošetření celulitidy rázovou vlnou. Tento test byl připraven ve spolupráci s Klinikou Zdraví v Žilině.

Dnes už, naštěstí, umíme s celulitidou zabojovat. My jsme za vás vyzkoušeli jednu z nejvyhledávanějších metod. Podívejte se na výsledek ve videu krok za krokem:

A jak vzniká celulitida? Co je třeba vědět
Přirozené svalové kontrakce dokážou při pohybu zajistit optimální cirkulaci krve ve svalech, v kůži i v podkoží. Právě lymfatický systém má na starosti čištění mezitkanivových prostor, kam se při vzniku celulitidy ukládají shluky tukových buněk.

Při pohybu lymfatický systém odvádí z mezitkáňového prostoru zplodiny buněčné výměny, spotřebovává se energie a tukové buňky dodávají energii pro pracující buňky. Tak se zmenšují tukové zásoby.

Při celulitidě jsou však shluky tukových buněk protkány tuhým vazivem (fibrózou), a proto dochází k zaškrcení těchto shluků a nedostatečnému odvádění zplodin metabolismu a odstraňování tukových zásob.

Podkožní vazivo se tak stává nepružné a nahromaděné množství velkých tukových buněk tlačí zespoda na kůži, kvůli čemuž se na pokožce tvoří nežádoucí pomerančový efekt.

Celá procedura byla velmi příjemná a působila relaxačně. Přestože se doporučuje ošetření opakovat vícekrát, již poprvé byla pokožka vypnutá a pružná. Už na pohled byla jemná a omlazená. Tento pocit pociťujete ještě několik dní po samotném ošetření.

Načekejte, až se u vás celulitida dostane do vyšších stádií a zakročte včas. Ošetření rázovou vlnou hodnotíme jako účinné a domluvili jsme si další termín. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi vyhledávané ošetření, cena je adekvátní a může si ji dovolit i běžná žena.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram