Transformace prvních kousků, kterými se Patrik Haaz dostal do světa módy! Letos vsadil na ženskost a osobnost nositelky

Návrhář Patrik Haaz slaví 5. výročí od zahájení působení ve světě módy. Jeho kolekce pro Fashion LIVE 2021 byla krásná, ženská a přepracovaná.

Dalším skvělým a talentovaným návrhářem, který se ještě na podzim ukázal na Fashion LIVE 2021, je Patrik Haaz. Představil novou kolekci, která by se dala popsat slovy ženskost, elegance se špetkou ráznosti a svůdnosti. Podívejte se s námi modely, které Patrik na molu odprezentoval druhý den módní akce.

Barvy a lahodící střihy
V jeho kolekci jsme měli možnost vidět různé kousky, od saka, přes košile, kalhoty maxi šaty až po mini šaty s hlubokými výstřihy či kousky s látek se zajímavým potiskem. Kromě toho představil i několik modelů v modré barvě, která působí přísně, ale zároveň trendy.

Vytvořil midi šaty se širšími rukávy a odhaleným dekoltem. Také modré kratší sako, které zkombinoval s černým lookem. Viděli jsme však také šaty s kapucí, které byly v kolekci příjemným zpestřením a mimo jiné, i spoustu třpytivých látek, díky kterým jednotlivé kousky působily honosně a luxusně.

Netradičnost a maxi šaty
Každý návrhář touží vytvořit něco jedinečného a odlišného od toho, co nám aktuálně módní trh nabízí. Patrikovi se to v jeho kolekci povedlo. Viděli jsme několik maxi šatů, lesklé i třpytivé látky, zajímavý crop top s kalhotami či krásné modré kousky.

Patrik, kousky ve tvé kolekci byly krásné, ženské a některé také sexy. Co tě inspirovalo?

Inspiroval se víceméně tím, že tento víkend je to přesně 5 let od kdy působím na veřejné platformě. Inspiroval jsem se svojí první kolekcí, přičemž jsem přetransformoval některé modely do více elegantních a výraznějších kousků.

Snažil jsem, aby vynikl model, ale také nositelka. Chtěl jsem dosáhnout propojení ženskosti, ale také toho oděvu. Použil jsem více ženské střihy, třpytivé materiály a kousky, ve kterých bude žena svůdná, sexy a ženská.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram