Zendaya předvedla 20 let starý model šatů: Na sobě ho měla kdysi i známá modelka, která se dnes ukrývá před světem

Zendaya zazářila ve vintage šatech od Valentina, které měla v roce 1992 na sobě i modelka Linda Evangelista, které sluší víc?

Jedny šaty, dvě modelky a rozdíl skoro 20 let
Na premiéře druhé sezóny Euphoria na virtuálním červeném koberci mladá herečka a zpěvačka Zendaya opět nezklamala. Oblékla se do ikonických šatů Valentino, které měla na sobě kdysi i známá modelka. Šlo o vertikálně pruhované šaty Valentino z kolekce z roku 1992 přímo z archivů Valentino. Design poprvé debutoval na molu, kdy je předvedla ikonika supermodelka Linda Evangelista, během tehdejší jarně-letní přehlídky italského módního domu.

Když si šaty poprvé oblékla zrzavá Evangelista, zakladatel značky Valentino Garavani doplnil vzhled mohutným černo-bílým manžetovým náramkem a odpovídajícími kruhovými pruhovanými náušnicemi. Zendaya zvolila minimalističtější look. Herečka dodala šatům šmrnc diamantovými náušnicemi Bulgari Serpenti Viper a žlutým diamantovým prstenem Bulgari s více než 8 karátovým kamenem uprostřed.

Módní ikona
Ze Zendayi se v posledních měsících pomalu, ale jistě stává módní ikona. Na každé akci vždy překvapí nějakou top róbou, o které píší všechna média na světě. Ať už šlo o sexy tělové šaty na filmovém festivalu v Benátkách, nevšední róbu od Ricka Owense za skoro 3 tisíce, které měla na premiéře filmu Duna nebo nádherné černé šaty s dokonalými zády od Roberta Cavalliho za skoro 4 tisíce eur, které předvedla na Ballon D’Or 2021.

Kam zmizela slavná modelka Linda Evangelista?
Linda Evangelista kdysi předváděla pro nejlepší návrháře světa a patřila mezi TOP modelky, které chtěl mít na molu každý jeden umělec, který něco v módní branži znamenal. Linda se však před pár lety stáhla ze showbyznysu z jediného důvodu – plastická operace, která jí zničila tvář.

Příčinou má být kosmetický zákrok zaměřený na redukci tuku. U Lindy se ale projevil vzácný vedlejší účinek a celý zákrok měl přesně opačný efekt. Procedura, která je známá také jako konturování těla jí způsobila nárůst tukových buněk. A přestože podstoupila dvě bolestivé, nápravné operace, výsledek byl stále stejný, a proto zmizela z očí veřejnosti.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram