Krásné a zdravé zuby? Jednoduchý trik přímo od dentální hygienistky

Zdravé zuby a krásný sebevědomý úsměv o vás vypovídají víc, než si myslíte. Jsou jednou z prvních věcí, kterých si na vás druzí okamžitě všimnou a zanechají v nich nesmazatelný dojem. Tento test byl připraven ve spolupráci s Klinikou Zdraví v Žilině.

Krásný úsměv vám darujeme na celý rok, přihlaste se dolů
Úsměv je ozdobou každé ženy. Co je jeho alfou omegou? Že péče o zuby by se neměla podceňovat. Jednou z nejdůležitějších prevencí je každodenní rituál a následně i dentální hygiena. Vyzkoušela jsem ji za vás a zjistila jsem zajímavá fakta i cenné tipy. Podívejte se na videoreportáž, kde jsem se kromě toho, co dělám špatně, dozvěděla i cenný trik důležitý pro každý den, ušetří stovky eur za zubaře:

Jaká je moje recenze?
Jakýkoli problém se zuby lze řešit efektivně a šetrně, pokud se zachytí v začátcích. Bohužel, mnozí z nás se návštěvě u zubaře vyhýbají, protože máme obavy z bolestivého zákroku a odkládáme ji, dokud není pozdě.

Já osobně patřím k lidem, kteří nemají extrémně velké problémy se zuby a kazy sečtu na jedné ruce. Možná právě proto, že navštěvuji zubaře pravidelně a věnuji zubům maximum času i doma při každodenním čištění.

Jelikož mým největším problémem jsou zejména citlivé zuby, dásně a nízký práh bolesti, z dentální hygieny jsem vždy odcházela s nepříjemným bolavým pocitem, který jsem cítila ještě několik dní od návštěvy. Dostala jsem tip na nově otevřenou ambulanci dentální hygieny, která se soustřeďuje na nový způsob ošetření, který je bezbolestný. I když jsem ošetření zubů podstoupila nedávno, rozhodla jsem se vyzkoušet i tuto novou bezbolestnou metodu (ve videu výše).

Od mé návštěvy už uběhl nějaký čas, ale dodnes dodržuji přesný postup čištění, který mi doporučila dentální hygienistka a dásně už téměř nekrvácejí. Kromě bezbolestného odstranění zubního kamene a vyčištění mezizubních prostor je součástí ošetření i nanesení jemného čistícího prášku, který bez problémů odstranil i pigmentové skvrny na zubech, které mívám běžně po pití kávy či čaje.

Objednání proběhlo velmi jednoduše a termín jsem obdržela expresně do pár dní. Protože si váží času svých pacientů, objednávání je vždy na přesnou hodinu a vyhnete se tak dlouhému čekání a stihnete si vybavit všechny potřebné věci, které jste ten den měli v plánu.

Pokud nemáte čas telefonovat, na stránce naleznete také jednoduchý formulář na objednání. Milý a ochotný personál se o mě postaral v atraktivních a komfortních prostorách a vysvětlil mi všechny důležité věci. Celkově ošetření hodnotím jako příjemné a zejména bezbolestné. V ústech jsem cítila čistotu a jemnost. To, co mi bylo slíbeno, jsem také dostala. Už teď se těším na mou další návštěvu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram